Резерв столов:
+38(068) 954 555 7
Заказать доставку:
+38(073) 995 1 995
Мы в соцсетях:
0 0 товаров на 0 грн Оформить заказ

Фуршет в наш час набув великого поширення. Фуршетний банкет можна нерідко зустріти на виставках та презентаціях, конференціях та ділових переговорах.

Організувати фуршет можна з приводу дня народження, ювілея, хрестин, дівоч-вечора або весілля, а також інших пам’ятних подій.

Святково накриті столи з вишукано поданими закусками та величезним вибором напоїв – це далеко не все. Персонал повинен бути спеціально підготовлений для професійного обслуговування гостей, вміти створювати особливу атмосферу святкування та події, розумітися на фуршетному меню та фуршетному накритті столів.

Проведення фуршетів в Києві – це дуже велика відповідальність, адже закладів багато і так складно зробити правильний вибір та не помилитись.

Ідеальним місцем для фуршету стане Мережа ресторанів грузинської кухні «Квеврі».

Замовити фуршет в Ви можете будь-якому з наших ресторанів. Ми впевнені, що свято не буде зіпсоване, адже наш персонал блискуче підготовлений, а також має величезний досвід у проведенні різноманітних святкових заходів.

Замовивши фуршет в ресторані «Квеврі», ваші гості зможуть оцінити унікальні страви грузинської кухні, різноманітність ситних закусок в поєднанні бездоганно складеною картою вин з оригінальними десертами та напоями на будь-який смак.

В Мережі ресторанів грузинської кухні «Квеврі» можна знайти настільки щедре фуршетне меню, яке прикрасить будь-який фуршет в Києві.