Резерв столов:
+38(068) 954 555 7
Заказать доставку:
+38(073) 995 1 995
Мы в соцсетях:
0 0 товаров на 0 грн Оформить заказ

Пропонуємо Вам провести саме «смачне» корпоративний захід – кулінарний тімбілдінг, де під керівництвом нашого шефа учасники приготують кілька страв грузинської кухні і дізнаються багато нового з кулінарних і застільних традицій Грузії.

Ваші співробітники стануть учасниками театру смачних пригод. Командам (або відділам) належить змагання в приготуванні одного великого застілля «на всіх». Сам процес буде проходити під керівництвом шеф-кухаря. І те, яким в результаті вийде святковий стіл, який вінчає заняття, залежить саме від згуртованості та злагодженості Ваших співробітників.

Залежно від Ваших побажань тимбилдинг можна провести як в ресторані, так і на природі. Сценарій заходу буде продуманий з урахуванням обраного місця проведення, формату і тематики.

Після закінчення заняття Ви отримаєте пам’ятні сертифікати, грузинські сувеніри (і не тільки!) І спогади у вигляді фотографій про чудово проведений час. Додатково у Вас буде можливість замовити банкет з брендованими подарунками та корпоративним тортом.

Якщо Ви ще не брали участі в подібних заходах, варто обов’язково спробувати. Смачна їжа, гарний настрій і приємні спогади Вам гарантовані!